آیا تا به حال احساس کرده اید که تماشای یک فیلم انگیزشی تاثیر زیادی روی شما دارد؟ من آنقدر شجاعم که نمی دانم چرا با صندل و نفرین دنبالم می آیند )

چرا یک فیلم الهام بخش تماشا می کنید؟

آیا تا به حال پیش آمده که هنگام تماشای یک فیلم، چندین روز را روی موضوع اصلی فیلم متمرکز کنید؟ این دقیقا همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. مردم داستان را دوست دارند. اگر این داستان الهام بخش است، تأثیر آن بر روحیه شما شگفت انگیز است. انرژی، انگیزه و روحیه خوب می افزاید. با تشکر از این، شما مصمم به تصمیم گیری های مهم در زندگی خود خواهید بود. خب چی بهتر از این! درست است ؟

فیلمی که سالها پیش دیدم

من در این سال ها فیلم های امیدوارکننده زیادی دیده ام. یکی از آنها در مورد تماشای پایان زندگی یک مرد فلج بود. عشق دید مرد را نسبت به دنیا عوض می کند تا زمانی که دختری وارد زندگی او شود (نه، من در ذهنم داستانی تعریف کردم) که به او انگیزه بیشتری برای زندگی می دهد. فیلم های ساخته شده توسط بهترین کارگردانان دنیا همین تاثیر را روی شما می گذارند.

نکته جالب در مورد این فیلم ها این است که می توانید آن ها را بارها و بارها تماشا کنید، اما علاقه خود را به تماشای دوباره آن ها از دست نخواهید داد و یا خود را برای شما تکرار نمی کنند. معمولاً هر بار چیز جدیدی را به مردم نشان می دهند. برای تماشا بهترین فیلم های انگیزشی کلیک کنید.

جلوه های فیلم الهام بخش

شخصاً معتقدم که فیلم‌های الهام‌بخش و انگیزشی همان تأثیری که یک کتاب روان‌شناسی خوب روی مردم می‌گذارد. تصور کنید کتابی را عمیقاً بخوانید و روزها، ماه ها یا شاید حتی سال ها درباره موضوع آن فکر کنید. حتی در بیشتر موارد ما این کتاب را تنها نمی گذاریم زیرا تأثیر آن بر روح ما حتی ممکن است زندگی و مسیر ما را تغییر دهد این فیلم ها مانند این کتاب ها هستند.

آیا فیلم اکشن مشارکتی فیلم خوبی است؟ نوع. آیا فیلم های شرکت کننده الهام بخش هستند؟ البته خوبه آیا فیلم های کارآموزی حال ما را خوب می کند؟ 100% بله. آیا این را خودمان دیده ایم؟ معلوم است که با دوست خوبم آشنا شده ایم. نگاه کنید، یک کار خوب و شیک را از دست ندهید. فیلم داخلش واقعا خوبه و باید همین الان دانلودش کنید و ببینید، بیایید پایین و یک اثر جالب دیگر معرفی کنید.

فیلم ادی پرنده

خوب یک فیلم ورزشی جذاب با طنز و انگیزه و انرژی بالا ساختیم. داستان ادی پرنده درباره کودکی ضعیف اما لجباز است که علاقه زیادی به اسکی دارد. فردی که مدام برای رسیدن به آرزوهای بزرگ تلاش می کند. او اصلا خوشحال نیست. و دوست دارد در اسکی قله های موفقیت را فتح کند. ، آیا ادی پرنده موفق خواهد شد؟ از همه دوستان رزمی کار تقاضا دارم این فیلم را ببینند. چرا؟

چرا که ادی پرنده در واقعیت مستقر است و البته نشان می دهد که یک فرد بسیار مصمم و مصمم می تواند بر مرزهای تمسخر دیگران، ضعف ذهنی و شنیده نشدن یا حمایت زیاد غلبه کند. ادی پرنده را با خیال راحت تماشا کنید و مطمئن شوید که از آن لذت می برید.

فیلم فیگورهای پنهان

به راحتی می توانید چهره های پنهان فیلم را بررسی کنید. دو سال از دیدن این فیلم می گذرد. هیچ کس نمی تواند تاکید کند که این فیلم یک شاهکار انگیزشی است و مطمئناً یک نمایش عالی از درس های بزرگ زندگی برای همه ما است. به همین دلیل اصرار دارم این قطعه زیبا را ببینم.

فیلم فیگورهای پنهان درباره مشکلات عادی زندگی نیست. در طول فیلم برای شخصیت های اصلی متاسف هستید و به خاطر اتفاقی که برای آنها افتاده اشک در چشمانتان جاری می شود. در واقع این فیلم اصلا غمگین و غم انگیز نیست. حتی قدرت بازیگران اصلی فیلم هم با همه مشکلات مشخص است. اما لحظه های مختلف این فیلم آنقدر خوب خلق می شود که در آن نقطه خودت را حس می کنی و خب ما هنوز انسان هستیم و احساسات را درک می کنیم.

من نمی خواهم این قسمت را زیاد طولانی کنم. اما من مجبور شدم این فیلم را ببینم.

فیلم پل باجرنگی

ما برادر باجرنگی را از طریق کاردستی یا با دوستان نزدیک دیده‌ایم، معمولاً نگاه متفاوتی به فیلم‌های هندی داریم. این باعث می شود ناخودآگاه در برابر فیلم ها مقاومت کنیم. البته قبلا یه کار هندی خوب معرفی کردیم الان خوشحالیم که همه کارهای معرفی شده توسط دوستان عزیز بسیار زیبا بود و به دوستان خوبمون معرفی کردیم. این اثر نیز یک فیلم کامل، الهام بخش و انگیزشی است. اگر از بازی معمولی فیلم های هندی بگذریم قطعا از تماشای آن لذت خواهید برد.

فیلم باز

فیلم Band Buzz داستان تلاش واقعی یک مرد شجاع برای تحقق آرزوی همیشگی اش است. همه فکر می کنند رویاپردازان اقدامی نمی کنند. بر اساس واقعیت، این فیلم ثابت می کند که مردم عادی اشتباه می کنند. این فیلم ثابت می کند که اگر رویایی داشته باشید می توانید بازی کنید. تمام دنیا را شگفت زده کردی.

فیلم هکتور در جستجوی خوشبختی

فیلم هکتور در جست و جوی خوشبختی داستان روانشناسی است که دچار افسردگی می شود! از روزمرگی متنفر است و با خود می گوید: آیا واقعا زندگی یعنی روزمرگی؟ بدون شادی؟ بدون شادی؟ به دنبال این پاسخ، هکتور در داستان ما سعی می کند به جهان سفر کند تا ببیند آیا می تواند معنای واقعی خوشبختی را بیابد یا خیر. در این ماجراجویی با هکتور روانشناس نیمه افسردگی همراه شوید. این فیلم کاملا الهام بخش است و حس خوبی دارد

حذف شده

یکی از خوبی های فیلم های ورزشی خوب این است که اغلب انرژی معنوی بالایی به شما می دهند. به طور کلی جمعیت ورزشکار بسیار فعال و با انگیزه هستند و مردم از دیدن این انرژی بالا در کنار سخت کوشی و اراده ورزشکار لذت می برند. Creed جدا از اینکه به عنوان یک فیلم بوکس انگیزشی مطرح است، قابلیت شارژ مجدد باتری انرژی همه افراد جامعه را دارد.

31 ویدیوی انگیزشی عالی برای تبدیل شدن به موشک انرژی

فیلم ,زندگی ,انگیزشی ,داستان ,الهام ,تماشای ,معرفی کردیم ,فیلم ثابت ,بدون شادی؟ ,ببینم فیلم ,فیلم فیگورهای
مشخصات